biuro rachunkowe warszawa wola

Mamy czas dla wszystkich naszych klientów.

O nas

Biuro rachunkowe Wola, Bemowo - Agencja R&R Joanna Augustynowicz istnieje od 1995 roku. Zajmuje się działalnością w zakresie księgowości, doradztwa prawno-podatkowego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Od powstania obsługiwała ponad 100 firm o różnym profilu działalności.

Jesteśmy profesjonalistami, świadczącymi kompleksowe usługi księgowe. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową, prowaceniem ryczałtu ewidencjonowanego, zeznaniami rocznymi, prowadzeniem ksiąg handlowych oraz księgi przychodów i rozchodów.


Posiadane uprawnienia do prowadzenia tej działalności to:
Świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów nr 2565/97 dot. wymogów dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe na podstawie ustawy o rachunkowości wpis na listę doradców podatkowych nr 06631.

Wiarygodność i bezpieczeństwo firmy gwarantuje także posiadane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla osób świadczących zawodowo usługi doradztwa podatkowego oraz prowadzących usługowo księgi rachunkowe.

Nasze biuro rachunkowe Wola, Bemowo - Agencja R&R to gwarancja wieloletniej, owocnej współpracy. Mamy ogromne doświadczenie w obsłudze zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Całą wiedzę i umiejętności dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klienta. Równocześnie gwarantujemy pełny dostęp do informacji na temat współpracy oraz poufność dokumentów. Biuro rachunkowe Agencja R&R to gwarancja współpracy z wykwalifikowanym i doświadczonym personelem.

Dlaczego nasze biuro rachunkowe?

Biuro rachunkowe Wola, Bemowo - Agencja R&R to gwarancja:

  • wieloletniego doświadczenia w pracy z małymi oraz dużymi przedsiębiorstwami, jak również zosobami prywatnymi, uprawiającymi tak zwany wolny zawód
  • rzetelnego informowania klienta o przeprowadzanych działaniach,
  • pełnego bezpieczeństwa i poufności dokumentów, 
  • współpracy z personelem, posiadającym najwyższe kwalifikacje, 
  • dopasowania oferty do potrzeb i oczekiwań klientów.

Jako biuro rachunkowe musimy być zawsze na bieżąco i odpowiadać na problemy naszych klientów, dlatego stale poszerzamy swoją wiedzę, uczestnicząc w różnorakich szkoleniach branżowych. 

Nasze biuro rachunkowe znajduje się na granicy Woli i Bemowa w Warszawie, jednak jego działalność obejmuje o wiele szerszy teren. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Rachunkowego R&R.